Koło Naukowe Managerów Sportu Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na V Spotkanie z Ekspertem. Tym razem naszym gościem będzie

SELEKCJONARE PIŁKARSKIEJ REPREZETNACJI POLSKI DO LAT 21 - Marcin Dorna.

Spotkanie odbędzie się 29.02.2016 roku w sali 0.304 budynku Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ul. prof. S. Łojasiewicza 4.

Wydarzenie będzie się składać z dwóch części. W pierwszej z nich trener Dorna wygłosi wykład pod tytułem „Od żaka do seniora – planowa droga do profesjonalnej piłki nożnej". Część druga to debata, w której udział wezmą uczestnicy spotkania.

Patronat Honorowy nad V Spotkaniem z Ekspertem KNMS UJ objął Dziekan Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego dr hab. Jacek Ostaszewski, prof. UJ.

Trener Marcin Dorna – to aktualny selekcjoner reprezentacji Polski do lat 21 i absolwent poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Po raz pierwszy na ławce trenerskiej zasiadł jeszcze podczas studiów, prowadził wtedy dziecięcą drużynę UKS GOSIR Dopiewo. Następnie przejął juniorskie zespoły Lecha Poznań oraz reprezentacje młodzieżowe Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Od 2008 roku jest pracownikiem Polskiego Związku Piłki Nożnej, gdzie prowadził reprezentacje U-17, z którą w 2012 roku zdobył 3 miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy. Obecnie trener zajmuje stanowisko szkoleniowca reprezentacji Polski U-21, którą przygotowuje do przyszłorocznych Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej mężczyzn do lat 21, rozgrywanych w Polsce.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Program V Spotkania z Ekspertem KNMS UJ:

12:00 – 13:00 – wykład eksperta pt. „Od żaka do seniora – planowa droga do profesjonalnej piłki nożnej"

13:00 – 14:00 – przerwa

14:00 – 16:00 – debata z udziałem eksperta i uczestników spotkania

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Przy budynku Wydziału znajduje się obszerny parking. Więcej informacji można uzyskać poprzez FB Koła: Koło Naukowe Managerów Sportu UJ lub pod adresem mailowym koła: biuro.knms@gmail.com.