Koło Naukowe Managerów Sportu UJ

Czyli kto?

Studenci! Pasjonaci sportu! Wolontariusze! Organizatorzy!

Koło Naukowe Managerów Sportu działa w Katedrze Zarządzania w Turystyce na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Nasze koło powstało w 2012 roku z inicjatywy studentów Zarządzania w sporcie. Obecnie liczy 58 członków z różnych kierunków, np. zarzadzania mediami i kulturą, prawa, amerykanistyki, pedagogiki, zarządzania reklamą oraz w przeważającej ilości zarządzania w sporcie.

Organizujemy wyjazdy na konferencje poświęcone szeroko pojętej tematyce sportowej, uczestniczymy w wolontariatach sportowych, zapraszamy na spotkania koła gości, którzy dzielą się ze studentami swoimi doświadczeniami i wiedzą dotyczącą zarządzania w sporcie czy funkcjonowania organizacji sportowych oraz orgaizujemy Konferencję Naukową "Młodzi o Sporcie".

Misją Koła Naukowego Managerów Sportu jest propagowanie sportowych idei, zarażanie innych sportową pasją Wykorzystanie wiedzy teoretycznej w praktyce, Promocja zdrowego trybu życia, Aktywizacja studentów.